http://www.canlitvplay.com/hakkimizda-copyright/

Hakkımızda | Copyright – Yasal Uyarı (DMCA)

Canlı Tv dünyasına kaliteli bir şekilde başlayan ve sağlam alt yapı, her kitleye uygun modern tasarım ile ziyaretçilerimize hizmet vermeye başlayan sitemiz ziyaretçilerinin bilmesi gereken koşullar hakkımızda sayfasında yer alan şartlar dahilindedir.

Telif Hakkı

Telif hakları ile ilgili olarak, TÜRKİYE RADYO TELEVİZYON KURUMU BAŞKANLIĞI ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanlığı tarafından alınan bilgiler doğrultusunda karasal ve uydu üzerinden şifresiz olarak yayınlanan televizyon kanalları ile ilgili olarak; Web Tv koşullarına göre bu yayınları kendi alt yapımız ve Tv Kanallarının embed kodları ile ücretsiz bir şekilde sitemiz üzerinden ziyaretçilerimize izin alınmadan verilebileceği ayrıca üzerinde herhangi bir oynama yapmadan doğrudan verilebileceği ve ek olarak FTA yani Free To Air yayınlarda Europe Broadcast Union’a göre yayınlar kayıt edilmeden, yayında oynama yapılmadan direkt olarak verildiğinde, yayıncı kanal hiçbir şekilde hak talep edememektedir. Canlitvplay.com adresinde bulunan yayınlar üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmadan doğrudan aktarımı gerçekleştirilmektedir.

Bununla ilgili olarak http://www.tk.gov.tr/ ve http://www.rtuk.org.tr/ üzerinden iletişime geçerek gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

İkinci ve üçüncü taraflarca yapılan yayınların sorumluluğu tamamen yayını veren kuruluşlara aittir. Logo ve yayın hakları yapımcısına aittir.